Real Madryt – Atletico Madryt typy na rzuty rożne

Typujemy derby Madrytu, w których na pewno atmosfera będzie gorąca. Real Madryt walczy o mistrzostwo i nie może sobie pozwolić na stratę punktów. W tym spotkaniu jednak będzie ciężko, bo Atletico na pewno zwycięstwa nie odda tak łatwo.

Mecze między tymi drużynami zawsze były bardzo wyrównane i zacięte. Liczę, że w tym spotkaniu zobaczymy bardzo dobrą i ofensywna grę z obu stron. Oba zespoły należą do drużyn, które wykonują najwięcej rzutów rożnych w lidze, dlatego polecam grać dzisiaj ten typ.

Real Madryt – Atletico Madryt, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB