Roma – Atalanta typy na rzuty rożne

Do końca sezonu pozostało tylko siedem kolejek. Roma zajmuje drugie miejsce w lidze i ma sześć punktów straty do Juventusu, z którym będzie jeszcze grała w tym sezonie. Teoretycznie ma szansę nawet na mistrzostwo.

Atalanta zajmuje piąte miejsce w lidze, które gwarantuje udział w europejskich pucharach. Żeby utrzymać tę atrakcyjną pozycję, musi zdobywać punkty, ponieważ aż cztery drużyny walczą o piąte miejsce gwarantujące udział w pucharach.

Myślę, że dzisiaj czeka nas wyrównane spotkanie, w którym zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Roma – Atalanta, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB