Serbia: Kontuzje Maticia i Ivanovicia

Jak donosi „L’Equipe”, Branislav Ivanović i Nemanja Matić doznali kontuzji. Zawodnicy Chelsea Londyn urazów nabawili się podczas meczu eliminacji do Euro 2016 przeciwko Albanii.

Ivanović musiał opuścić boisko w 65. minucie gry, z powodu urazu uda. W jego miejsce na murawie pojawił się Dusko Tosić. Osiem minut później, kontuzjowanego Maticia zastąpił Ljubomir Fejsa.

Mecz zakończył się wygraną Serbów 2:0. Oba gole dla gości padły w doliczonym czasie gry. Najpierw na listę strzelców wpisał się Aleksandar Kolarov, a później trafienie zaliczył Adem Ljajić.

Po siedmiu kolejkach eliminacji do mistrzostw Starego Kontynentu, Serbia ma na swoim koncie cztery punkty. Piłkarze Radovana Curicia nie mają szans na awans na Euro.