Sheffield Utd – Millwall typy na rzuty rożne

Millwall zajmuje 7. miejsce w lidze i ma dwa mecze rozegrane mniej. Mają szansę nawet na drugie miejsce w tabeli, które gwarantuje awans do wyższej ligi, ale muszą zacząć regularnie wygrywać. Jeśli to się nie stanie, zostanie im udział w play offach.

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w lidze i już prawie mają zapewniony awans do wyższej ligi.

Sheffield i Millwall należą do drużyn, które wykonują najwięcej rzutów rożnych w lidze. Gospodarze średnio 7.33, a goście średnio 6.53. Myślę, że w tym spotkaniu spokojnie zobaczymy przynajmniej 10 rożnych.

Sheffield Utd – Millwall, typ: powyżej 10.5, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB