Torino – Inter typy na rzuty rożne

Torino zajmie 10. miejsce w lidze, ale można ich pochwalić skuteczność, ponieważ należą do drużyn, które mają na koncie najwięcej strzelonych bramek. Niestety dla ich kibiców Torino dużo też ich traci.

Inter zajmuje 5. miejsce w Serie A i ma w tym sezonie szansę na wywalczenie miejsca gwarantującego udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. W meczach wyjazdowych mają troszkę problem ze skutecznością, ale na pewno w tym spotkaniu stworzą sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych. Inter ma najwyższą średnia rożnych w lidze aż 8.04 na mecz, dlatego polecam grać ten typ.

Torino – Inter, typ: Powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB