Tranmere – Dover typy na rzuty rożne

Do końca sezonu pozostało niewiele meczów do rozegrania, a w czołówce jest dosyć ciasno. Gospodarze zajmują 3. miejsce w tabeli i tracą dwa punkty do pozycji, która gwarantuje bezpośredni awans.

Natomiast goście znajdują się na 7. miejscu, ale mają dwa mecze rozegrane mniej, niż niektóre drużyny. Mają nawet szansę na bezpośredni awans, ale muszą zacząć regularnie zdobywać komplet punktów.

Uwazam, że w tym spotkaniu zobaczymy dużo otwartej gry, co przełoży się na dużą liczbę sytuacji podbramkowych oraz na to, co nas najbardziej interesuje, czyli rzuty rożne.

Tranmere – Dover, typ: powyżej 9.5, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB