Typy na dziś: Dubel na czwartek 8.11.

Typy do Dubla na czwartek 8. dzień listopada wybraliśmy z NFL oraz z NBA. Ligę Europy omijamy dziś szerokim łukiem. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Boston Celtics wygrają na wyjeździe z Phoenix Suns przynajmniej sześcioma punktami. Celtowie mają serię dwóch porażek z rzędu i nie ma lepszego rywala na przełamanie niż Słońca z Arizony. Suns mają tak słaba ofensywę, że Celtics powinni spokojnie sobie tu poradzić i wygrać wysoko.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Carolina Panthers nie przegra na wyjeździe wyżej niż siedmioma punktami z Pittsburgh Steelers. Kto wie, może goście pokuszą się o sensację, bo ostatnio grają naprawdę dobrze. W życiowej formie jest QB Cam Newton, a linia obrony jest jedną z lepszych w lidze. Panthers +7.5? Warto rozważyć to dziś w swoich kuponach.

A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze