Typy na dziś: Dubel na niedzielę 12.11.

Do niedzielnego Dubla wybraliśmy typy z dwóch różnych dyscyplin. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.27 i jest warty zagrania. Jego prawdopodobieństwo sukcesu oceniamy na około 80 procent.

Stawiamy bezpiecznie, że Pistons nie przegrają dziś z Heat, a jeśli już to nie więcej niż trzema punktami. Detroit u siebie ma serię pięciu meczów ze zwycięstwem i nie sądzimy, aby ekipa z Florydy miała przerwać tę passę.

W drugim meczu stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu w Serie B. Średnia bramek w spotkaniach Foggii to aż 4.2 gola na mecz i widać, że o obronie nikt tam nie myśli, bo mają najwięcej goli straconych w całej lidze. Sądzimy, że over 2.5 to bardzo dobry typ na to spotkanie.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze