Typy na dziś: Dubel na niedzielę 4.03.

Niedzielnego Dubla zagramy w holenderskiej Eredivisie oraz w niemieckiej Bundeslidze. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.22. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli WIELKICH wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Ajax Amsterdam wygra wyjazdowe spotkanie z Vitesse Arnhem. Ajax wygrał trzy z ostatnich pięciu potyczek wyjazdowych i mimo, że nie zachwyca formą, to i tak jest to najlepszą ekipą w Holandii. Potrzebują tylko stabilizacji formy, a w tym pomoże im wyjazdowa wygrana z Vitesse.

Uzupełniamy Dubla wygraną Bayernu Monachium z Freiburgiem. Monachijczycy wygrali na wyjeździe 9 z ostatnich 10 spotkań, w tym w siedmiu ostatnich pojedynkach w delegacjach zdobywali komplet punktów. Dziś są faworytami i mamy nadzieję, że nie zawiodą nas i swoich kibiców.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.22, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze