Typy na dziś: Dubel na niedzielę 5.11.

Do niedzielnego Dubla wybraliśmy mecze z włoskiej Serie A oraz rumuńskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś to 2.17.

Juventus – Benevento, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.62
Stawiamy na wysokie zwycięstwo Juventusu z beniaminkiem Benevento. W meczach z czołowymi drużynami ligi goście zawsze przegrywali trzema lub więcej bramkami. Nie widzimy powodu, dla którego Juve miałoby zlitować się nad rywalem. Trzy bramki z takimi leszczami, to powinni strzelić w 1. połowie.

FCSB – Concordia, typ: 1, kurs: 1.34.
Steaua u siebie wygrała cztery ostatnie spotkania. Rywali takich jak Concordia lider musi pokonywać zwłaszcza na swoim stadionie. Nie widzimy tu innego wyniku, jak zwycięstwo gospodarzy.

Całość składa się na ładny kupon, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu, wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB