Typy na dziś: Dubel na piątek 12.01.

Z piątkowym Dublem wybierzemy się do Hiszpanii i Holandii. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.39 i uważamy, że jest warty zagrania.

Stawiamy, że Getafe pokona dziś słabą Malagę. Cztery ostatnie mecze między tymi drużynami na boisku Getafe kończyły się zwycięstwem gospodarzy. W tym sezonie Malaga na 9 spotkań na wyjeździe przegrała aż osiem. Naszym zdaniem przegra dziś dziewiąty raz, bo Getafe jest lepszą drużyną, która do tego u siebie rzadko traci punkty.

W drugim typie Dubla zagramy na powyżej 2.5 gola w meczu Fortuny Sittard z rezerwami Ajaksu. Obie drużyny są bardzo overowe i dziś mierząc się w bezpośrednim pojedynku, liczymy, że nie straciły skuteczności w krótkiej – świątecznej – przerwie. Jesteśmy przekonani, że kibice w tym spotkaniu zobaczą sporo goli.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.39, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze