Typy na dziś: Dubel na piątek 6.10.

Do piątkowego Dubla wybraliśmy jeden mecz z eliminacji do mistrzostw świata, a drugi z eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy. Łączny kurs Dubla na dziś to 2.42.

Hiszpania – Albania, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.57.
Wiemy, że Albania to nie chłopcy do bicia, że potrafią grać, że grali na Euro, że zajmują 3. miejsce w grupie, ale… No właśnie! Dziś zagrają z hegemonem, jakim jest reprezentacja Hiszpanii. Jeśli Włosi dostali 3:0, to stawiamy, że Hiszpanie dziś wygrają i pokryją handicap -2.5.

Niemcy U21 – Azerbejdżan U21, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.54.
Azerowie to najsłabsza drużyna tej grupy eliminacyjnej. Przegrali do tej pory – i to wysoko – wszystkie spotkania. Dziś zagrają z mistrzami Europy i to na wyjeździe. Nie dajemy im żadnych szans i uważamy, że młodzi Niemcy rozgromią dziś Azerów i pokryją nie tak wysoki przecież handicap azjatycki -2.5. Handicapy azjatyckie znajdziesz w ofercie LVBET, który poza bogatymi rynkami, daje 20 zł bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ, zarejestrujesz się i otrzymasz 20 zł. Uwaga! Ta promocja działa tylko po kliknięciu w czerwony link. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie dostaniesz 20 zł.

Komentarze

Komentarze