Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 2.10.

Jak sami widzicie piłkarska oferta na dziś jest dramatycznie słaba. Ciężko skleić jakiś kupon, ale wybraliśmy coś do dubla. Kurs 2.25 nie jest zły, więc zagramy jak poniżej.

Kansas City Chiefs – Washington Redskins, typ: 1, kurs: 1.35
Tak jak napisaliśmy w Singlu… Chiefs wygrają to spotkanie, a nam kurs 1.35 przyda się do uzupełnienia Dubla. Stawiamy na ekipę z Kansas City.

Frosinone – Cremonese, typ: poniżej 2,5 gola, kurs: 1.67
Frosinone świetnie zaczęło sezon i zajmuje 2. miejsce w tabeli. Ich rywal na trzy mecze wyjazdowe przegrał dwa, a zwycięstwo zanotował z jedną najsłabszych ekip ligi. Nie spodziewamy się dziś otwartego meczu z workiem bramek. Liczymy raczej na zacięte spotkanie, w którym nie padną więcej niż dwie bramki.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze