Typy na dziś: Dubel na sobotę 13.01.

Sobotniego Dubla zagramy w Anglii oraz na Cyprze – czyli praktycznie klimatach brytyjskich, bo przecież Cypr to była kolonia brytyjska. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.46.

Stawiamy, że Wilki z Wolverhampton wygrają wyjazdowe spotkanie z Barnsley. Lider The Championship jest najlepiej grająca drużyną na wyjazdach w całej lidze i zamierzamy z tego skorzystać. Nie będzie to łatwe spotkanie, ale ostatecznie to goście powinni zgarnąć komplet punktów, bo są lepszą drużyną.

Drugim typem Dubla na sobotę jest over 2.5 goli w meczu AEK Larnaca – Aris Limassol. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, ale my uważamy, że padną tu więcej niż dwa gole. Ostatni mecz Arisu pokazał, że maja poważne problemy w obronie, ale równocześnie potrafią wyprowadzić bramkowe kontrataki. Trzy bramki w tym pojedynku to minimum.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.46, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze