Typy na dziś: Dubel na sobotę 3.11.

Typy do Dubla na sobotę 3. dzień listopada wybraliśmy z NBA oraz szwajcarskiej Super League. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.26. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Detroit nie przegra w Filadelfii więcej niż 11 punktami. Pistons notują serię trzech porażek z rzędu i wpadają dziś pod mocnych we własnej hali Sixers. Oczywiście gospodarze są faworytem, ale uważamy, że będzie to zacięty mecz do ostatniej syreny. Pistons grali dobry mecz w Bostonie, gdzie przegrali tylko trzema punktami. Liczymy, że postawią się młodej drużynie z Miasta Braterskiej Miłości.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Young Boys Berno pokonają na wyjeździe Grasshoppers. Gospodarze zajmują w tabeli 2. miejsce od końca, a goście są liderem. Young Boys świetnie grają na wyjazdach, bo na 5 meczów w delegacji wygrali 4 razy i raz zremisowali. Uważamy, że zespół z Berna dziś wygra.

A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze