Typy na dziś: Dubel na środę 15.03.

Pozycja 1: Portugalia, godz. 16:00, Aves – Olhanense, typ: 1, kurs: 1.33
Mecz Dawida z Goliatem. Goście są na samym dnie, będą do końca walczyć o utrzymanie i nie dajemy im większych szans w tej konfrontacji. Aves z kolei jest wiceliderem, ma szansę na awans i ten mecz gospodarze powinni spokojnie wygrać.

Pozycja 2: Brazylia, godz. 23:30, Fluminense – Criciuma, typ: 1, kurs: 1.40
Fluminense ostatni raz u siebie przegrało w październiku. Gospodarze wygrali również cztery ostatnie potyczki z dzisiejszym rywalem na własnym obiekcie. W pierwszym meczu padł remis 1-1, ale teraz wydaje się, że gospodarze przechylą szalę zwyciestwa na swoją korzyść.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB