Typy na dziś: Dubel na środę 6.12.

Do Dubla na środę wybraliśmy dwa mecze z Ligi Mistrzów. Przypominamy, że te rozgrywki również należą do pucharowych, a kto gra puchary ten je suchary. Więc uważajcie dziś.

My zagramy dziś na zwycięstwo Porto z Monaco, które już nie ma szans nawet na grę w Lidze Europy i zajmie ostatnie miejsce. Porto powinno wygrać, bo strata punktów może ich kosztować awans do fazy pucharowej.

Liczymy, że motywacji nie zabraknie również Szachtarowi, który podejmie dziś Manchester City. Uważamy, że ekipa z Doniecka nie przegra tego meczu i stawiamy na 1X.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.03, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB