Typy na dziś: Dubel na wtorek 10.10.

Dubla na wtorek 10 dzień 10 miesiąca roku skleiliśmy z dwóch piłkarskich meczów. Łączny kurs przekroczył nieznacznie 2.00 więc można śmiało się podwoić. Powodzenia!

Norwegia U21 – Niemcy U21, typ: 2 (-1 HA)
Młodzi Niemcy jak przystało na mistrzów Europy radzą sobie świetnie w tych eliminacjach. Wygrali dwa mecze i teraz zagrają na wyjeździe z Norwegią. Gospodarze rozegrali o dwa mecze więcej, ale żadnego nie wygrali, notując dwie porażki i dwa remisy. Uważamy, że Niemcy dziś wygrają i pokryją handicap -1. Jest to handicap azjatycki, więc w przypadku tylko jednobramkowej wygranej dostaniemy zwrot. Takie handicapy znajdziecie u bukmachera LVBET, który daje 20 zł za darmo. Wystarczy zarejestrować się z tego napisu ==> TUTAJ <== i otrzymasz 20 zł za darmo. Warunek konieczny – rejestracja w LVBET z napisu TUTAJ.

Łotwa – Andora, typ: 1, kurs: 1.34.
Najgorsze drużyny grupy B zdobyły zaledwie cztery punkty. Jedyne zwycięstwo Łotwy, to właśnie wyjazdowa wygrana z Andorą. Liczymy, że u siebie Łotysze pokonają amatorów i z uśmiechem na twarzy zakończą kolejne przegrane eliminacje. Trzy punkty na osłodę? Na pewno o nie powalczą.

Komentarze

Komentarze