Typy na dziś: Dubel na wtorek 3.10.

Oferta piłkarska bukmacherów dziś jest bardzo słaba. Wszyscy czekamy na mecze eliminacji do mistrzostw świata, ale my nie chcemy codziennie dawać Wam porcję typów do przemyślenia i do zagrania. Łączny kurs Dubla na dziś nie dochodzi do 2.00, ale 1.97 też nas zadowala.

Eichstatt – Munich 1860, typ: 2, kurs: 1.41
Lider rozgrywek z poziomu niemieckiej Regionalliga Bayern zagra dziś wyjazdowe spotkanie z Eichstatt, który zajmuje 16. miejsce na 19 zespołów. Na sześć meczów u siebie gospodarze zdobyli zaledwie 6 punktów, ale nie grali z drużynami z topu tabeli. Dziś stawiamy na drużynę z Monachium i liczymy, że wywiezie trzy punkty z niezbyt wymagającego terenu. Dodajmy, że TSV 1860 ma czterech wygranych z rzędu, w tym dwa razy po 3:0 na wyjeździe.

New York Yankees – Minnesota Twins, typ: 1, kurs: 1.40.
To nasz typ z Singla, ale bez handicapu. Liczymy, że Yankees wygrają dziś Wild Card Game i awansują do właściwej fazy playoffs. Są po prostu lepsi i dziś pokażą, to na szczelnie wypełnionym Yankee Stadium.

Odebrałeś już swoje 20 zł, które LV BET daje kompletnie za darmo, bez konieczności wpłaty depozytu. Jeśli nie, to nie czekaj tylko weź co Twoje. Co należy zrobić, aby dostać kompletnie za free 20 zł?

Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła. Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Komentarze

Komentarze