Typy na dziś: Dubel na wtorek 5.09.

Dubla na wtorek 5. dzień września podzieliliśmy na dwie dyscypliny. Wybraliśmy jedno spotkanie z Eurobasketu oraz jeden mecz z eliminacji do mistrzostw świata. Łączny kurs Dubla na dziś to 2.04.

Chorwacja – Hiszpania, typ: 1. kwarta – 1 (handicap +6.5), kurs: 1.48.
Oczywiście Hiszpanie są faworytem tego meczu, ale Chorwacji to nie są chłopcy do bicia. Dario Sarić i jego koledzy na pewno nie położą się na parkiecie i nie oddadzą za darmo wygranej faworyzowanym Hiszpanom. W pierwszej kwarcie, kiedy na parkiecie są pierwsze piątki obu ekip, spodziewamy się wyrównanej gry. Dlatego stawiamy, że Chorwaci nie przegrają pierwszej kwarty wyżej niż 6 punktami.

Włochy – Izrael, typ: 1 (handicap 0:1) , kurs: 1.38
Włosi po dotkliwej porażce z Hiszpanią są na musiku. Paradoksalnie teoretyczne szanse na wyprzedzenie Italii w tabeli grupy G ma jeszcze Albania. Dlatego Azzurri muszą wygrać to spotkanie. Uważamy, że Włosi wygrają z Izraelem i pokryją handicap 0:1. Ewentualne prowadzenie 1:0 to niebezpieczny wynik, dlatego sądzimy, że Włosi będą dążyli do zapewnienia sobie trzech punktów względnie szybko.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?