Typy na dziś: Dubel na wtorek 8.08.

Czwarty z rzędu dubel pięknie wszedł i już po kilku dniach nowego miesiąca mamy 372 zł zysku. Nie ma co jednak spoczywać na laurach, tylko gramy dalej, licząc na podtrzymanie passy.

Dziś oferta piłkarska jest strasznie uboga, ale wybraliśmy dwa mecze, których łączny kurs daje nam sympatyczną wartość 2.16. Akurat na podwojenie.

Wisła Puławy – Legia Warszawa, typ: 2, kurs: 1.40.
Legia tragedia? Nie sądzimy. Chwilowa zadyszka w lidze, to tylko kwestia dni. Kadrowo to wciąż czołowa drużyna w kraju, dlatego uważamy, że w Pucharze Polski poradzą sobie z Wisłą Puławy. Nie chce nam się wierzyć, aby Legia odpadła już na tym etapie. Stawiamy na mistrzów Polski, że wygrają i awansują do kolejnej rundy.

Akranes – KR Reykjavik, typ: 2, kurs: 1.54
Akranes to ostatnia ekipa w 2. lidzie w Islandii. Dziewięć punktów w trzynastu kolejkach mówi samo za siebie. Goście natomiast przystępują do meczu po trzech wygranych z rzędu i naszym zdaniem przywiozą do domu kolejne, trzy punkty.

Dubla zagramy w Fortunie. Znów mają najwyższy kurs na typowane przez nas wydarzenie. Nie zwlekaj, tylko załóż konto w Fortunie, klikając TUTAJ, aby grać u najlepszego, „polskiego” bukmachera.Komentarze

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?