Typy na dziś: Overy na czwartek 29.09.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Liga Europy, godz. 17:00, Astana – Young Boys, typ: under 3.5, kurs: 1.40

Astana należy do drużyn grających solidnie w defensywie i skutecznych, zwłaszcza jeżeli chodzi o mecze rozgrywane u siebie. Moim zdaniem w meczu ze szwajcarskim Young Boys, gospodarze będą faworytami. Goście ostatnio stracili formę strzelecką, zwłaszcza jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe. Nie spodziewam się w tym meczu wielu goli, dlatego stawiam, że w spotkaniu tym nie padną więcej niż trzy bramki.

Liga Europy, godz. 19:00, Hapoel Beer Sheva – Southampton, typ: 1 over 0.5, kurs: 1.40

Hapoel Beer Sheva jest rewelacją obecnej edycji Ligi Europy. Już nie tylko można mówić o tym, że wysoko pokonali w meczu wyjazdowym Inter Mediolan, ale również o tym w jakim stylu to zrobili. Gospodarze grają bardzo wyrafinowany, solidny futbol, ładny dla oka. Przy tym grają efektownie i skutecznie. Southampton to typowo drużyna underowa. Goście posiadają bardzo dobrą defensywę i tracą mało goli. Praktycznie każdy wynik w tym meczu jest możliwy. Ja typuję, że gospodarze strzelą bramkę.

Liga Europy, godz. 19:00, FC Zurich – Osmanlispor, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze grają w szwajcarskiej drugiej lidze, ale wszystko na to wskazuje, że w nowym sezonie powrócą do najwyższej klasy rozgrywkowej. Uważam, że w meczu z tureckim Osmanlispor nie są bez szans, a to z tego powodu, że będą mecz rozgrywać przed własną publicznością. Owszem faworytem są goście, ale najlepiej nie sugerować się tym, że gospodarze to drużyna drugoligowa. Typuję, że w pierwszej połowie nie padnie więcej niż jedna bramka.

Liga Europy, godz. 21:05, Manchester United – Zoria, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.70

Manchester United po przegranym meczu wyjazdowym z Feyenoordem, będzie na pewno chciał odrobić straty. Z uwagi, że gra u siebie, to jest murowanym faworytem do zwycięstwa. Gości jednak nie należy lekceważyć, a to dlatego,że drużyna ta jest ostatnio w dobrej formie, chodzi tu o mecze w lidze ukraińskiej. Mimo wszystko inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy będzie dużą niespodzianką. Typuję, że Manchester United strzeli bramkę w obu połowach.

Liga Europy, godz. 21:05, AS Roma – Astra, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.65

Drużyna Romy w lidze gra skutecznie i w meczu z Astrą jest zdecydowanym faworytem. Trudno powiedzieć, czy gospodarze zagrają z takim rozmachem jak w lidze, ale nawet jeżeli zagrają z lekką asekuracją to i tak to spotkanie powinni pewnie wygrać. Stawiam na to, że Roma strzeli bramkę w obu połowach.