Typy na dziś: Overy na niedzielę 29.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 23:00, Kolumbia – Haiti, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Mecz odbędzie się w USA, ale i tak faworytem tego spotkania będzie drużyna Kolumbii. Haiti to już nie ta słaba drużyna co jeszcze kilka lat temu, która przegrywała mecz za meczem i to kilkoma bramkami. Obecnie w swoich szeregach posiada piłkarzy grających poza granicami kraju w dobrych ligach, w tym w Europie. Mimo wszystko przepaść między obiema reprezentacjami, jeżeli chodzi o poziom, jest bardzo duża. Dlatego mecz powinien zakończyć się pewnym zwycięstwem Kolumbii. My stawiamy, że Kolumbia strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Belgia, godz. 14:30, Genk – Charleroi, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze muszą odrabiać dwubramkową stratę, jaką ponieśli w pierwszym meczu wyjazdowym, który przegrali 0:2. Należy dodać, że drużyna, która okaże się lepsza w tym dwumeczu, zagra w kwalifikacjach Ligi Europejskiej. Gospodarzom będzie ciężko odrobić straty, tym bardziej że nie zdołali strzelić bramki na wyjeździe. Aby osiągnąć sukces, Genk musi od razu ruszyć do ataku i strzelić bramki. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Grecja, godz. 17:15, Panathinaikos – Panionios, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Panathinaikos w tym sezonie zawodzi swoich kibiców. W grupie walczącej o kwalifikacje Ligi Mistrzów gospodarze zajmują dopiero trzecie miejsce ze stratą trzech punktów do pierwszego PAOK. Goście zajmują czwarte miejsce i zgromadzili tylko jeden punkt. Faworytem jest Panathinaikos, dlatego stawiam, że ta drużyna strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Hiszpania – II Liga, godz. 20:00, Leganes – Llagostera, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Gospodarze zajmują drugie miejsce i na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek mają szansę na awans bezpośredni do pierwszej ligi. Żeby tak się stało, muszą ten mecz wygrać, albowiem tylko dwie drużyny awansują bezpośrednio, a Leganes ma tylko jeden punkt przewagi nad Gimnastic Tarragona. Goście praktycznie już spadli do klasy niżej i raczej nie mają co myśleć o zdobyciu w tym meczu chociażby jednego punktu. My typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Portugalia – Norwegia, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45

Portugalia awansowała do ME we Francji, ale w eliminacjach nie zachwycała i w kilku meczach z drużynami niżej od siebie notowanymi miała problemy ze zwycięstwem i to na własnym boisku. Niektóre mecze kończyły się szczęśliwie dla gospodarzy, a bramki na wagę trzech punktów były strzelane w końcówkach spotkań. Na pewno motorem napędowym akcji ofensywnych był Ronaldo, dlatego bez niego Portugalia traci bardzo dużo, zwłaszcza jeżeli chodzi o ofensywę i strzelanie bramek. Mimo wszystko w tym meczu, który będzie praktycznie ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami, gospodarze będą faworytem. My stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.