Typy na dziś: Overy na sobotę 03.06

Liga Mistrzów, godz. 20:45, Juventus – Real, typ: under 2.5, kurs: 1.65
Nie spodziewamy się wielu bramek. Juventus słynie z dobrej defensywy i rzadko traci więcej niż dwa gole w meczu. Real będzie atakował, ale naszym zdaniem wynik do samego końca będzie sprawą otwartą i gradu goli nie zobaczymy.

Szwecja, godz. 16:00, Ostersunds – Sundsvall, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Goście zmagają się z kontuzjami i w ostatnich pięciu meczach tylko raz zdołali wygrać. Gospodarze spisują się o wiele lepiej, grają u siebie i stać ich na zdobycie kilku bramek w tym meczu.

Turcja, godz. 16:00, Adanaspor – Fenerbahce, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Adanaspor jest na ostatnim miejscu i traci mnóstwo goli. Zawodnicy ofensywni Fenerbahce nie powinni mieć w tym meczu skrupułów i zapewne skarcą niżej notowanego rywala kilkoma golami.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB