Typy na dziś: Pewniaki na piątek 21.04

Hiszpania, godz. 21:00, Sevilla – Granada, typ: 1, kurs: 1.20
Typowy pewniak. Sevilla u siebie gra bardzo dobrze i pewnie punktuje. Goście to outsiderzy, nie mają szans.

Austria, godz. 18:30, LASK – Liefering, typ: 1, kurs: 1.25
Gospodarze u siebie nie przegrywają i są wysoko w tabeli. Liefering w słabej dyspozycji i tylko kataklizm mógłby odebrać punkty gospodarzom.

Chorwacja, godz. 18:00, Osijek – Zapresic, typ: 1, kurs: 1.33
H2H zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Zapresic na wyjazdach gra fatalnie, a i w pozostałych meczach spisuje się mocno w kratkę. Jedyneczka.

Holandia, godz. 20:00, Cambuur – Waalwijk, typ: 1, kurs: 1.25
Cambuur ma ochotę na włączenie się do walki o awans. U siebie gospodarze punktują bardzo dobrze. Waalwijk ostatnio w dołku, zatem nie spodziewamy się, by mogli tutaj coś zdziałać.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB