Typy na dziś: Pewniaki na poniedziałek 17.07.

Nie chcemy już narzekać na słabą ofertę piłkarską na poniedziałek, ale coś tam wybraliśmy do naszych Pewniaków. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Korona Kielce – Zagłębie Lubin, typ: Zagłębie powyżej 0.5 gola, kurs: 1.22.
Lubinianie są według nas faworytem meczu z mocno przemeblowaną Koroną. Uważamy, że stać Zagłębie na wygraną, a aby to uczynić muszą strzelić przynajmniej jedną bramkę więcej od rywala i tym samym pokryć nasz typ.

HIFK – KuPS, typ: powyżej 1.5 gola w meczu, kurs: 1.44.
Tutaj zagramy na ślepo, ale wierzymy, że dwa gole padną w tym meczu. Może nawet oba strzelą goście, którzy są faworytami do zdobycia trzech punktów.

Kristiansund – Valerenga, typ: Valerenga powyżej 0.5 gola, kurs: 1.20.
Valerenga jeśli myśli o pogoni za czołówką ligi, musi dziś wygrać. O bramkę dla gości jesteśmy spokojni, bo mają motywację, aby sięgnąć po wygraną.

Al Ahly – Zamalek, typ: 1X, kurs: 1.29
Al Ahly świętuje mistrzostwo kraju, a wiadomo, że triumf lepiej smakuje po wygranym meczu. Skromne 1:0 wystarczy nam, aby typ wszedł. Zabezpieczymy się jednak remisem, gdyby świętowanie rozpoczęło się już przed meczem…

Włochy (k) – Rosja (k), typ: powyżej 1.5 gola, kurs: 1.24.
Mecz z kobiecego Euro, w którym faworytem są Włoszki. Uważamy, że Italia wygra 2:0 i pokryje nasz typ. Taki wynik padał wiele razy w konfrontacji tych drużyn.

Typy dostępne w Unibecie, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPN.

Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze