Typy na dziś: Pewniaki na poniedziałek 20.03.

Tenis, godz. 16:30, Youzhny – Millot, typ: 1, kurs: 1.30
Millot to dopiero 167 zawodnik rankingu ATP. Youzhny jest w pierwszej setce, jest w wyższej formie, a poza tym stoi za nim większe doświadczenie. Powinien spokojnie wygrać.

Tenis, godz. 15:30, Radwańska – Duque Marino, typ: 2, kurs: 1.40
Polka jest w słabej formie i przegrywa wszystko jak leci. Na dodatek jest dopiero w czwartej setce WTA. Rywalka plasuje się znacznie wyżej i nie powinna mieć tutaj większych problemów.

Tenis, godz. 16:30, Brengle – Vickery, typ: 1, kurs: 1.30
Brengle wygrała z dzisiejszą rywalką dwa poprzednie starcia. Ma na nią wyraźny patent, a oprócz tego stoi za nią wyższa pozycja w rankingu, jak i aktualna dyspozycja. Pewna jedynka.

Irlandia, godz. 20:45, Crusaders – Ballinamallarad, typ: 1, kurs: 1.15
Gospodarze są pewnym liderem tabeli i zmierzają po mistrzostwo. Rywale w dole tabeli i nie mają szans na wyjeździe z liderem. Mają spore problemy z punktowaniem w delegacji.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB