Typy na dziś: Pewniaki na sobotę 12.08.

Oto kilka Pewniaków na sobotę 12. dzień sierpnia. Przypominamy, że Pewniaki mają Wam i nam pomóc w uzupełnianiu kuponów. Nie polecamy ich grania na jednym kuponie.

Na dziś zwróciliśmy uwagę na następujące mecze, które mogą uzupełnić Wasze kupony. Kursy wzięliśmy z Unibetu, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPNNie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

  • Chelsea – Burnley, typ: 1, kurs: 1.27
  • Zeljeznicar – Borac Banja Luka, typ: 1, kurs: 1.30
  • Ludogorets – Vereya, typ: 1, kurs: 1.22
  • FC Kopenhaga – Horsens, typ: 1, kurs: 1.36
  • Sillamae – Parnu JK Vaprus, typ: 1, kurs: 1.24

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB