Typy na dziś: Pewniaki na sobotę 29.10.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na sobotę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Hiszpania – I Liga, godz. 18:30, Atletico Madryt – Malaga, typ: 1, kurs: 1.22

Atletico Madryt, po ostatniej wyjazdowej porażce z Sevillą 0:1, będzie chciał odrobić straty w meczu z Malagą. Jeżeli gospodarze zagrają tak jak w ostatnim meczu u siebie z Granadą (7:1), to nie powinni mieć problemu z pokonaniem Malagi. Stawiam na zwycięstwo Atletico.

Hiszpania – I Liga, godz. 20:45, Barcelona – Granada, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.25

Barcelona jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Goście zajmują ostatnie miejsce i jedyną niewiadomą w tym meczu to rozmiar ich porażki. Jeżeli przegrywa się na wyjeździe z Atletico Madryt 1:7, to strach pomyśleć jakim wynikiem zakończy się mecz wyjazdowy z Barceloną. Stawiam na to, że Barcelona strzeli bramkę w obu połowach.

Hiszpania – I Liga, godz. 16:15, Alaves – Real Madryt, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.20

Alaves zajmuje trzynaste miejsce i w żaden sposób nie można tej drużyny lekceważyć, tym bardziej jeżeli gra na własnym boisku. Mimo wszystko, Real jest w takiej formie, że nie powinien mieć problemu z pokonaniem gospodarzy. Ja stawiam na to, że w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka.

Cypr – I Liga, godz. 17:00, Omonia – Aris Limassol, typ: 1, kurs: 1.22

Omonia zajmuje czwarte miejsce i jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Goście, zajmują przedostatnie miejsce, a w ostatnich pięciu meczach nie wygrali ani jednego spotkania. Stawiam na zwycięstwo Omonii.

Anglia – Premier League, godz. 16:00, Manchester United – Burnley, typ: 1, kurs: 1.20

Inny wynik niż wygrana Czerwonych Diabłów, będzie na pewno dużą niespodzianką. Nawet jeżeli gospodarze przystąpią do tego spotkania w osłabieniu, to i tak nie powinni mieć problemu z pokonaniem Burnley. Typuję zwycięstwo Manchesteru United.