Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na czwartek 16.02.

LE, godz. 19:00, Astra – Genk, typ: 1X, kurs: 1.70
Genk ostatnio opuściło dwóch czołowych graczy. Astra to solidny zespół i na własnym boisku jest w stanie osiągnąć korzystny rezultat w postaci chociażby remisu.

LE, godz. 19:00, Gladbach – Fiorentina, typ: 1, kurs: 2.00
Gospodarze w LM pokazali się z dobrej strony. Teraz w lidze niemieckiej również nie zawodzą i pokazali, że są w dobrej formie. Na Fiorentinę u siebie powinno to wystarczyć.

LE, godz. 19:00, Rostov – Sparta, typ: X2, kurs: 1.90
Sparta dobrze grała w sparingach i kupiła kilku ciekawych graczy. Rok temu Czesi wyeliminowali Krasnodar, więc czemu teraz mieliby mieć problemy z przeciętnym Rostovem?

LE, godz. 19:00, Gent – Tottenham, typ: 2, kurs: 1.90
Liga belgijska jest o wiele słabsza od angielskiej, o czym nie trzeba nikomu przypominać. Tottenham ma w swoim składzie klasowych graczy i powinien to pokazać w tym spotkaniu.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB