Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 17.02.

Holandia, godz. 20:00, Sittard – Jong Utrecht, typ: 1, kurs: 2.00
Jedni i drudzy nie zachwycają. Goście jednak mają olbrzymie problemy z grą na wyjazdach. Kompletnie nie potrafią tam punktować, przez co stawiamy na Sittard.

Francja, godz. 20:45, Bastia – Monaco, typ: Monaco – 1, kurs: 2.20
Bastia nie wygrała w lidze od sześciu meczów. Monaco średnio strzela aż trzy gole na mecz, co zapowiada nam tutaj prawdziwą strzelaninę.

Polska, godz. 20:30, Bruk-Bet – Lechia, typ: 2, kurs: 2.20
Świetny kurs na Lechię, patrząc na to, że goście pewnie rozbili wicelidera Jagiellonię 3:0. Bruk-Bet to przeciętna drużyna, która będzie tutaj miała spore problemy.

Francja, godz. 20:00, Sochaux – Laval, typ: 1, kurs: 1.90
Sochaux to ligowy średniak, który większość punktów zbiera na własnym boisku. Laval jest w strefie spadkowej, bije się o utrzymanie, ale punktów będzie musiał szukać gdzie indziej.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB