Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 21.04.

Polska, godz. 20:45, Górnik – Wigry, typ: 1, kurs: 1.75
Dla Górnika to ostatni gwizdek, jeśli myśli o awansie do Ekstraklasy. Strata do czołówki jest niewielka. Wigry to ich bezpośredni rywal i muszą ten mecz wygrać.

Francja, godz. 20:45, Nancy – Marsylia, typ: 2, kurs: 2.00
Marsylia od dawna nie przegrała i jest blisko miejsca gwarantującego miejsce w europejskich pucharach. Nancy walczy o utrzymanie, stad nasz typ na gości.

Holandia, godz. 20:00, Oss – Volendam, typ: 2, kurs: 1.70
Ostatni mecz Volendam pewnie wygrało 3:1 z dzisiejszym rywalem. Przepaść punktowa między tymi ekipami również jest bardzo duża. Dwójeczka.

Holandia, godz. 20:00, Maastricht – Jong PSV, typ: 1, kurs: 1.80
Jong PSV jest wysoko w tabeli, ale kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach. Goście wygrali w delegacji zaledwie cztery spotkania. Warto spróbować zagrać coś w kierunku Maastricht.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB