Typy na dziś: Singiel na czwartek 15.02.

Przed nami pierwsze spotkania 1/16 finału Ligi Europy. Do Singla wybraliśmy pojedynek, który wydaje się być atrakcyjny dla oka oraz stanu naszych portfeli. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zagramy dziś na powyżej 2.5 gola w starciu Napoli z Lipskiem. Oba zespoły są bardzo ofensywne i możemy spodziewać się wielu goli. Napoli w fazie grupowej Ligi Mistrzów we wszystkich spotkaniach na własnym terenie pokrywało linię 2.5. W pięciu ostatnich meczach w Serie A neapolitańczycy aż cztery razy kończyli spotkanie z overem 2.5.

Lipsk również należy do overowych drużyn, które na wyjazdach rzadko kończą mecze bez strzelonej bramki. Liczymy dziś na kawał dobrej piłki i przynajmniej 3 gole.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Napoli – Lipsk, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.75.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze