Typy na dziś: Singiel na czwartek 2.11.

Na czwartek dostajemy do grania Ligę Europy i chętnie z tej możliwości skorzystamy. Do Singla na dziś wybraliśmy mecz między Arsenalem Londyn, a Crveną Zvezdą Belgrad.

Arsenal pewnie przewodzi w tej grupie z kompletem punktów. Rywal z Serbii zajmuje trzecie miejsce i ma tyle samo punktów, co drugie BATE. Dla Czerwonej Gwiazdy to bardzo ważne spotkanie, które może zdecydować o awansie do fazy pucharowej. Dwa tygodnie temu z Belgradzie Arsenal wygrał skromnie, bo tylko 1:0.

U siebie Kanonierzy są skuteczniejsi i jesteśmy przekonani, że będą chcieli już dziś przypieczętować awans. Stawiamy w tym pojedynku na powyżej 2.5 gola, bo Serbowie muszą zaatakować, co będzie wodą na młyn dla szybkich graczy Arsenalu. Patrząc na defensywę Kanonierów (13 bramek straconych w PL), to uważamy, że Crvena Zvezda też może trafić do siatki na Emirates Stadium. Dlatego zagramy over 2.5.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Arsenal Londyn – Crvena Zvezda Belgrad, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze