Typy na dziś: Singiel na czwartek 7.12.

W czwartek bukmacherzy dają nam do grania głównie Ligę Europy i to właśnie z tych rozgrywek wybraliśmy spotkanie do Singla dnia.

Zagramy dziś w meczu Austrii Wiedeń z AEK Ateny. Goście z Grecji potrzebują punktu w tym meczu, aby zapewnić sobie awans bez oglądania się na Rijekę, która zagra z pewnym awansu Milanem. Teoretycznie Austria również może awansować, ale musiałaby liczyć na porażkę Rijeki oraz sama wygrać z AEK-iem. Zapowiada się zatem ostra bitwa!

Sądzimy, że AEK będzie chciał wygrać w Wiedniu, co wcale nie będzie takie trudnie, bo gospodarze przegrali dwa mecze u siebie w Lidze Europy. Do tego Austriacy tracą wiele bramek, bo średnio w spotkaniach z ich udziałem pada aż pięć goli (bilans 9:16).

Dlatego stawiamy dziś na powyżej 2.5 gola. Liczymy, że AEK ostro zabierze się do pracy i wykorzysta poważne luki w obronie gospodarzy. Jednocześnie wierzymy, że Austria widząc szansę awansu również rzuci się do ataku. Spodziewamy się wielu bramek w tym meczu i przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu tych ekip padł remis 2:2.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Austria Wiedeń – AEK Ateny, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.87.

Komentarze

Komentarze