Typy na dziś: Singiel na czwartek 8.03.

W czwartek poza Ligą Europy niewiele jest wartościowych meczów do grania, więc tradycyjnie w takich okolicznościach zalecamy ostrożność lub całkowitą wstrzemięźliwość od gry u bukmacherów. Lepiej czasami odpuścić i zachować środki na lepsze dni. Ale… my jednak jak zawsze coś tam wygrzebiemy dla potrzebujących…

Dziś w Singlu zagramy na powyżej 2.5 goli w Bułgarii, gdzie CSKA Sofia zagra z Etarem Veliko Tarnovo. Gospodarze są wiceliderem tabeli, natomiast goście są również na drugim miejscu, z tym, że od końca. Trzy ostatnie pojedynki między tymi drużynami, kończyły się pokryciem linii 2.5.

CSKA jest o dwie klasy lepsze i dziś powinni wygrać, jakieś 3:0, może 3:1, w każdym razie prognozujemy, że over 2.5 bramki zostanie zaliczony bez większych problemów.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

CSKA Sofia – Etar, typ: powyżej 2.5 goli, kurs: 1.50.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze