Typy na dziś: Singiel na czwartek 9.11.

Wreszcie po trzech dnia posuchy, oferta bukmacherów wypełnia się piłkarskimi pojedynkami. My odpuszczamy mecze towarzyskie, w których albo kursy są za niskie, albo ryzyko zbyt wielkie i skupimy się na meczach o stawkę.

Do czwartkowego Singla wybraliśmy mecze eliminacji do młodzieżowego Euro, w którym młodzi Hiszpanie podejmą rówieśników z Islandii. Goście w trzech meczach zdobyli cztery punkty, natomiast gospodarze rozegrali tylko dwa mecze i to oba na wyjeździe, zdobywając komplet „oczek”.

To będzie pierwszy mecz Hiszpanów w tych eliminacjach przed własną publicznością. U siebie są naprawdę groźni, bo jeśli popatrzymy na ich ostatnie wyniki to w wielu meczach pokrywali over 2.5. Stawiamy, że dziś młodzieżowcy z Hiszpanii ponownie pokryją typ na powyżej 2.5 gola w meczu.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Hiszpania U21 – Islandia U21, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.53.

Komentarze

Komentarze