Typy na dziś: Singiel na niedzielę 10.09.

Z niedzielnym Singiel wybierzemy się do Austrii, a konkretniej do Salzburga gdzie miejscowa ekipa podejmie Rapid Wiedeń w ramach 7. kolejki austriackiej Bundesligi.

Stawiamy w tym meczu na gospodarzy, którzy są faworytem. Dziwny jest trochę kurs, nieco zawyżony, ale to pewnie przez ostatnią porażkę Salzburga w Grazu. Mimo wszystko gospodarze są hegemonem tej ligi i u siebie rzadko kiedy tracą punkty. Liczymy, że dziś Red Bull pewnie wygra i zapewni nam wygrany typ w kategorii Singiel dnia.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Salzburg – Rapid Wiedeń, typ: 1, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze