Typy na dziś: Singiel na piątek 6.10.

Mimo wielu meczów w eliminacjach do rosyjskiego mundialu, wybraliśmy do Singla na piątek typ z zaplecza holenderskiej ekstraklasy.

W ramach 8. kolejki Eerste Divisie rezerwy PSV zmierzą się dziś z rezerwami Alkmaar. Od dawna wiemy, że ta liga jest mocno overowa, zwłaszcza kiedy grają rezerwy drużyn, grających w Eredivisie. Dodajmy do tego, że w meczach Jong PSV pada w tym sezonie średnio 3.4 gola. Goście wypadają na tym tle również przyzwoicie, bo w meczach z ich udziałem pada 3.3 gola na mecz.

Dlatego w tym meczu zagramy typ na powyżej 2.5 gola i gramy od razu, bo kurs może zaraz polecieć na łeb na szyję w dół.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Jong PSV – Jong AZ, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.52.

Komentarze

Komentarze