Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 19.06.

Zapraszamy do poniedziałkowego Singla, z którym wyruszymy do Lublina, gdzie w Euro 2017 do lat 21, Polska zmierzy się ze Szwecją. W pierwszym meczu turnieju biało-czerwoni przegrali ze Słowacją 1:2, a Szwedzi zremisowali bezbramkowo z Anglią.

W tym typie bardziej wierzymy w szwedzką obronę niż polski atak. Nie ma co się oszukiwać, że nasi zawiedli i nie tylko chodzi o wynik, ale o kompletny brak pomysłu w grze do przodu. Za to Szwecją zaimponowała nam w meczu z Anglią konsekwencją w grze defensywnej, co do której w naszej reprezentacji również można mieć wiele zastrzeżenia.

Stawiamy, że Szwecja wygra, ale coś czujemy, że może nie być to łatwe, dlatego zagramy bezpieczniej na wygraną Szwedów, ale w przypadku remisu otrzymamy zwrot.

Polska U21 – Szwecja U21, typ: 2 DNB, kurs: 1.83.

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB