Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 4.12.

Do poniedziałkowego Singla wybraliśmy spotkanie z angielskiej Championship. Zagramy w spotkaniu, które zamyka 20. kolejkę spotkań. Powodzenia!

Stawiamy dziś na wyjazdową wygraną Wolverhampton z Birmingham. Goście są liderem tabeli, a na dziewięć meczów na obcych boiskach wygrali aż sześć. To doskonała wręcz dyspozycja, rzadko spotykana w delegacjach.

Dziś rywalem Wilków będzie druga od końca ekipa, której bramkarzem jest Tomasz Kuszczak. Mimo niskiej pozycji w tabeli, gospodarze na własnym terenie tracą mało bramek, bo na 9 meczów u siebie stracili tylko 8 goli.

Mimo to liczymy, że mocna i bijąca się o awans do Premier League drużyna z Wolverhampton odnieście dziś siódme, wyjazdowe zwycięstwo. Oba miasta dzieli zaledwie 30 km, ale w lidze dzieli ich przepaść.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Birmingham – Wolverhampton, typ: 2, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze