Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 5.03.

Poniedziałkowego Singla zagramy w duńskiej Superlidze, która dziś zakończy 24. kolejkę. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu Silkeborga z Midtjylland padną więcej niż dwa gole. Goście są wiceliderem tabeli i jedną z lepszych ekip w tej lidze. Co więcej, to jedna z bardziej overowych drużyn na wyjazdach, gdyż na jedenaście potyczek w delegacjach, w siedmiu pokrywali linię 2.5. Średnia goli na wyjazdach w spotkaniach z ich udziałem wynosi aż 3.1 bramki na mecz.

Silkeborg ma jeszcze wyższą średnią bramek w domowych meczach z ich udziałem, bo wynosi ona aż 3.5. W 11 potyczkach na własnym obiekcie, aż siedem razy linia 2.5 była pokrywana.

Dziś nie może być inaczej i powinniśmy zobaczyć minimum trzy gole.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Silkeborg – Midtjylland, powyżej 2.5 gola, kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze