Typy na dziś: Singiel na sobotę 10.03.

Rzadko zaglądamy do włoskiej Serie B, ale jeśli już tam wpadniemy, to wychodzimy z zyskiem. Dziś w Singlu wybierzemy się na zaplecze włoskiej Ekstraklasy, licząc na kolejne zarobione pieniądze.

Stawiamy, że Venezia pokona przed własną widownią Ascoli. Gospodarze są w bardzo dobrej formie, zwłaszcza świetnie prezentują się na własnym boisku, gdzie wygrali cztery mecze z rzędu, co w tej wyrównanej i defensywnej lidze jest rzadkością.

Goście zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Uwaga! Na 15 meczów wyjazdowych przegrali aż 9 razy, a punktowali jedynie z ekipami równie słabymi jak oni.

Liczymy, że Venezia potwierdzi dobrą dyspozycję i będzie kontynuowała marsz w górę tabeli.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Venezia – Ascoli, typ: 1, kurs: 1.75. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze