Typy na dziś: Singiel na sobotę 11.11.

Do sobotniego Singla wybraliśmy mecz z czwartego poziomu rozgrywek w Niemczech, a konkretniej z regionalnej ligi Bawarii. Jednak zanim podamy typ, jeden komentarz do wczorajszego występu młodych Polaków, którzy nie byli w stanie wygrać z pasterzami z Wysp Owczych. Oto perfekcyjne podsumowanie przez jednego z naszych czytelników:

Miałem 2/1.5 wszystko siadło, Anglia, Turcja etc… Tylko najwiekszymi piz*** (nie da się tego inaczej nazwać) okazali się Polacy. Ziomki z Wysp Owczych na codzień robią w fabryce konserw, bądź z harpunem polują na wieloryba. Czasami coś tam kopną amatorsko. Przyjeżdżają WIELCY młodzi Polacy wśród których można znaleźć kilka gwiazd…Kapustka, Kownacki….i grają taki piach, że zaczynają się drobne w kieszeniach rozmieniać. Sorry ale frustracja jest tak ogromna…nie mogę uwierzyć, że Wyspy Owcze w czymkolwiek są równe Polsce…Dramat.

Dramat.

Dziś w Singlu zagramy na powyżej 2.5 gola w meczu Burghausen – Munich 1860. W meczach gospodarzy średnio pada 3.2 bramki. Ale jeśli Burghausen gra u siebie, to średnia jest jeszcze wyższa, bo wynosi aż 3.6 gola na mecz. Z drugiej strony ekipa z Monachium notuje średnią 3.1 gola na mecz. Wartość ta jest taka sama w statystyce ogółem, jak i na wyjazdach.

Mając powyższe na uwadze – zagramy over 2.5, po dobrym kursie i liczymy na zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Burghausen – Munich 1860, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.69.

Komentarze

Komentarze