Typy na dziś: Singiel na sobotę 12.08.

Z Singlem na sobotę wybierzemy się do Anglii, gdzie od wczoraj trwa 1. kolejka Premier League. Mimo iż staramy się unikać premierowych spotkań, to zagramy Singla w meczu Watfordu z Liverpoolem.

Liverpool to naprawdę inna klasa sportowa niż ich dzisiejszy rywal. W meczach przedsezonowych The Reds pokonywali takie marki jak Bayern, czy Athletic Bilbao. Owszem towarzyskie potyczki niewiele znaczą w perspektywie pojedynków o punkty, ale mimo wszystko to goście są dziś faworytem i naszym zdaniem z tej roli wywiążą się perfekcyjnie.

Singla zagramy w Fortunie, która ma najlepsze kursy. Nie zwlekaj, tylko załóż konto w Fortunie teraz, klikając TUTAJ, aby grać u najlepszego, „polskiego” bukmachera.

Watford – Liverpool, typ: 2, kurs: 1.59.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB