Typy na dziś: Singiel na środę 8.11.

Znów posucha w graniu piłkarskich zakładów. Nie lubimy tego okresu, gdzie wybór między ligą w Ekwadorze lub Urugwaju sprowadza się do prostego stwierdzenia – pass. Czasami lepiej odpuścić, ale gdyby ktoś koniecznie chciał zagrać, to przygotowaliśmy na dziś Singla.

Znów zajrzymy do pucharowych rozgrywek w Anglii, czyli Checkatrade Trophy. Wczoraj rozegrano 17 spotkań i tylko 5 zakończyło się underem 2.5. Widać, że to bardzo overowe rozgrywki, z dużą liczbą bramek. Dlatego dziś postawimy na powyżej 2.5 gola w meczu Bristol Rovers – Swindon.

Wybór padł na ten mecz głównie po analizie statystyk gospodarzy. W spotkaniach Bristol Rovers w League One pada średnio 3.4 gola na mecz. Dziś zmierzą się z drużyną z niższej klasy rozgrywkowej, więc liczymy na grad goli.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Bristol Rovers – Swindon, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.74.

Komentarze

Komentarze