Typy na dziś: Singiel na wtorek 6.03.

Singla na wtorek zagramy w angielskiej The Championship, która rozegra dziś 35. kolejkę spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów, bo Single w marcu póki co wchodzą dość ładnie.

Dziś stawiamy, że Cardiff pokona przed własną publicznością Barnsley. Gospodarze są wiceliderem tabeli, natomiast goście zajmują czwarte miejsce od końca.

Walijczycy słabej w tym roku słabiej grają na wyjazdach, ale u siebie radzą sobie wyśmienicie. Obecnie mają serię czterech z rzędu zwycięstw na własnym stadionie i naszym zdaniem passa będzie trwała dalej, bo naprawdę Barnsley nie należy do drużyn, których należy się obawiać.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Cardiff – Barnsley, typ: 1, kurs: 1.60.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze