Typy na rzuty rożne: Atalanta – Sassuolo

Atalanta w poprzednim sezonie zakończyła sezon na czwartym miejscu, ale początek sezonu może zaliczyć do nieudanych.

Sassuolo w dwóch kolejkach nie strzeliło jeszcze bramki, ale w poprzednim sezonie ich gra na wyjazdach była całkiem niezła. Aż w 90% spotkań ich mecze kończyły się overami rzutów rożnych. Myślimy, że dzisiaj można się pokusić o ich granie.

Hej, pamiętaj, że najlepsze kursy, typy na rzuty rożne i handicapy azjatyckie są u bukmachera 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Atalanta – Sassuolo, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB