Typy na rzuty rożne: Barcelona – Sporting

Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Barcelona ma już zapewniony awans, więc liczymy się z tym, że mogą w wyjściowej jedenastce nastąpić zmiany.

Sporting zajmuje 3. miejsce w grupie i ma tylko jeden punkt mniej od Juventusu. Jeśli gościom dzisiaj uda się wygrać, a Juve straci punkty w Pireusie, to Sporting będzie mógł cieszyć się z awansu do fazy grupowej.

W pierwszym spotkaniu tych ekip, Sporting wykonał trzy kornery. Średnio goście wykonują przynajmniej 5 rzutów rożnych na mecz.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Barcelona – Sporting, typ: Sporting powyżej 2.5 rzutów rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB