Typy na rzuty rożne: Barnsley – Brighton

Brighton traci tylko jeden punkt do lidera i jest jednym z faworytów do awansu do Premier League. Na wyjeździe nie wygrali jednak ostatnich, czterech spotkań i myślę, że w tym meczu zaczną od początku atakować bramkę przeciwnika.

Barnsley – to ligowy średniak, który zajmuje 9. miejsce, ale ma szansę gry w playoff, więc napewno zwycięstwa tak łatwo nie oddadzą.  W lidze angielskiej pada mnóstwo rzutów rożnych, dlatego polecam grać Over w pierwszej połowie, a kurs jak na tę ligę jest bardzo dobry.

English Championship godz. 16: Barnsley – Brighton, typ: 1. połowa – powyżej 4.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB